Przedwczesny wytrysk u 20-latka a ćwiczenia opóźniające wytrysk

Witam Mam 19 lat i zaczynam wchodzić w okres kiedy uprawiany jest seks. Ale mam ten problem, że tak to brzydko nazwę dochodzę zbyt szybko. Szukam pomocy... Są może jakieś ćwiczenia czy jakieś leki ?

Dzień dobry!

Wytrysk przedwczesny najczęściej diagnozuje się u mężczyzny, który już współżyje oraz współżyje regularnie. Nie wspomina Pan, dlaczego uważa, że osiąga orgazm zbyt szybko, jak długo to trwa, czy zdarza się podczas seksu, czy masturbacji, jak często, czy przy każdej stymulacji itp. Jeśli rzeczywiście dotyczy Pana problem wytrysku przedwczesnego (diagnoza medyczna) należy zgłosić się do lekarza seksuologa. Leczenie farmakologiczne jest skuteczne. Istnieją jednak również metody treningowe, które można stosować podczas współżycia lub podczas masturbacji, najczęściej związane z rozpoznawaniem momentu zbliżającego się orgazmu i nauce przerywania stymulacji w tym momencie, uspokajania oddechu i tonowanie podniecenia do niższego poziomu, który umożliwiałby kontynuowanie stosunku. Na portalu znajdzie Pan artykuły na ten i inne tematy związane z przedłużaniem czasu trwania stosunku.

Pozdrawiam!

Z postu wynika, że raczej nie rozpoczął Pan regularnego współżycia.
Dopiero po kilku miesiącach takiego współżycia można rozważać działania - jeśli to będzie konieczne.
Teraz zachowałbym spokój.
Wiek 19 lat nie powinien być presją na inicjację.
Pozdrawiam. JW