Przedwczesny wytrysk u 23-letniego mężczyzny

Witam , chcialbym zapytac co mam zrobic jestem podlamany juz tym przedeczesnym wytryskiem, porad jest wiele a ja nie wiem od czego zaczac napraqde zalezy mi aby bylo tak jak powinno by

Zachęcam do podjęcia konsultacji z seksuologiem i/lub psychologiem. Pomogą Panu zrozumieć emocjonalne przyczyny zaburzenia, a także pracować nad zmianą i poradzeniem sobie z objawem, a tym samym uzyskaniem poprawy samooceny, poczucia własnej wartości i satysfakcji z relacji.

Dzień Dobry Panu,

Napisał Pan, że chce żeby "było tak jak powinno...".

Może być wiele powodów, między innymi stres.
Na początek pomocna byłaby nauka oddychania przeponowego i podjęcie aktywności fizycznej,

Oddech warunkuje wiele procesów życiowych- jest niedoceniany.
Proponuję zacząć od głębokiego oddychania, i koncentrowaniu się na doznaniach w trakcie tego oddychania.

Należy rozważyć konsultację seksuologiczną.

Dużo Dobrego,
Irena Mielnik-Madej