Przedwczesny wytrysk u 40-latka

Mam 40 lat sex trwa max15min kiedyś potrafiłem kochać się nawet 3-4 godz bez wytrysku umialem kontrolować teraz nie mogę tego powstrzymać. Nie wiem czy do tego nie przyczynia się moja obecna partnerka która bardzo mnie podnieca i przy niej pojawił się mój problem bo ona chciała by dłuszy stosunek

Lek. Daniel Lewczak Urolog

15 min to nie zupełnie przedwczesny wytrysk. Partnerka i emocje maja ogromne znaczenie. Potrzebna jest wizyta u urologa i ustalenie strategi dalszego postępowania. Pozdrawiam

Nie jest to przedwczesny wytrysk.
Czas stosunku 15 min, jeśli jest to liczone od momentu penetracji pochwy do ejakulacji, to czas powyżej średniej i to sporo. Także powyżej mediany (ok.7 min).
Należy dobrze rozważyć w takiej sytuacji celowość włączania leków, mogą one nie być korzystne dla stopnia twardości penisa...
Może lepiej pozostawić sytuację bez interwencji, bo można "przedobrzyć"...
Seks to jest satysfakcjonująca bliskość, a nie dążenie do długiej erekcji bez wytrysku.
Proszę to rozważyć, ja nie dostrzegam tutaj konieczności medycznej interwencji. Pozdrawiam.