Przedwczesny wytrysk u partnera a palenie marihuany

Witam. Mój chłopak ma problem. Chodzi o to, że kiedy się kochamy on dochodzi zaledwie w kilka sekund. W dodatku jego członek jest zdecydowanie za miękki, by drugi raz powtórzyć zbliżenie. Nie potrafię znaleźć w czym jest problem, bo na pieszczoty reaguje zupełnie w inny sposób i potrafi dojść nawet po 20 minutach. Kiedyś palił sporo marihuany, teraz tylko papierosy, czy to może być po części źródłem jego problemu? Czy jest jakiś sposób na ten problem?

Proponuję rzucić palenie i odwiedzić lekarza seksuologa.
W Krakowie przyjmuje dr A.Sipiński z Katowic.
Pozdrawiam. JW, seksuolog.org.pl

Dzień dobry!

Konieczna jest osobista wizyta u seksuologa, zebranie większej ilości informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych, aby ocenić przyczyny i charakter trudności oraz zasadność i możliwości leczenia.

Pozdrawiam!