Przeglądanie zdjęć byłych dziewczyn u partnera

Witam, chciała bym zapytać o przelądanie przez partnera zdjęcia koleżanek, byłbych i pornografii. Jesteśmy razem prawie 2 lata, mieszkamy razem rok, życie sexualne ok ale bez fajerwerek, on nie reflektuje na urozmawicenia, tweirdzi, że go i czuć to. Była rozmowa ale stała się kłopotliwa i twierdzil, że nie będzie więcej, jestem atrakcyjna i podobam się mężczyzną, czy mam powody do obaw ? planujmy przyszłość, nie wiem co o tym myśleć, pozdrawiam

Witaj !

Może być tak, że po okresie fascynacji i zaangażowania następuje okres kiedy między partnerami wkrada się rutyna lub nuda i wtedy należałoby porozmawiać, ale niestety nie jeden raz . Oczywiście najważniejszy jest ten właściwy moment i tu myślę że ważna jest pani intuicja i cierpliwość, tym bardziej ,że mężczyźni nie są skorzy do rozmów raczej są zadaniowi i trzeba wymyślać coś za nich lub zlecić im nowe zadanie związane z urozmaiceniem waszego życia seksualnego. Co do oglądania zdjęć to wielu mężczyzn ogląda pornografię . Proszę mieć więcej zaufania do partnera i mieć rękę na tzw. pulsie . W razie gdyby sytuacja narastała i pogorszyła się proszę udać się po poradę do psychologa - seksuologa osobiście.

Pozdrawiam

Dzień dobry!

Co ma Pani na myśli, pisząc "czy mam powody do obaw"? Jakiego rodzaju obaw? Jakiego rodzaju "ryzyko" ma Pani na myśli? Czego boi się, co do Waszej przyszłości?

Pozdrawiam!

Witam, wypowiedz jest niepełna,, "twierdzi, że go......co??nie podnieca Pani??nie kocha???", "nie będzie więcej"..oglądał zdjęć i pornografii? To,że mężczyzna czasem rzuci okiem na zdjęcia pornograficzne jest bardzo często spotykane w związkach, również bardzo udanych.Skoro obiecał, że więcej nie będzie to znaczy, że mu na Pani zależy, nie chce robić czegoś co jest dla Pani przykre.Udane życie seksualne, z atrakcyjną partnerką nie musi koniecznie zawierać "fajerwerków", chyba, że Pani na nich zależy i czuje się pani sfrustrowana lub znudzona.Zachęcam do spokojnego omówienia sprawy z partnerem i wspólnego poszukiwania optymalnego dla was obojga wariantu bycia razem w sferze seksualnej.Pozdrawiam