Przejściowe kłucia pod prawym żebrem promieniujące do prawej piersi przy oddychaniu

Witam, od pewnego czasu pojawiają się przejściowe kłucia pod prawym żebrem promieniujące do prawej piersi przy oddychaniu i wyginaniu ciała. To kłucie trwa dosłownie kilkanaście minut po czym ustępuję. Co może mi dolegć? Pozdrawiam

Zwykle krótkotrwałe bóle pod lub międzyżebrowe mają charakter nerwobólu spowodowanego naciągnięciem,przeciążeniem lub dżwiganiem np.noszenie dziecka na rękach .Mogą też być to bóle kolkowe co jest mniej prawdopodobne biorąc pod uwagę związek ze zmianami pozycji ciała