Przekąski pomiędzy posiłkami

Co mozna jeść między posiłkami jak mocno doskwiera głód a posilki sa co 5 razy co 3 godz. W ciagu dnia.

Witam. Jeśli ma Pan/ Pani ochotę na przekąski proszę wybierać te niskokaloryczne tj. owoce, warzywa, jogurty naturalne. Najwięcej ukrytych kalorii jest w daniach typu fast-food i słodyczach. Np. jeden pomidor to około 30 kcal, a jeden 50 g batonik może mieć około 200 kcal.
Po wskazówki i przepisy dietetyczne zapraszam na
http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska

Aby nie nabrać tkanki tłuszczowej prosze sięgać po warzyw, pamiętac o piciu wody, ewentualnie dobrym rozwiązaniem będzie również kanapka zbudowana z ciemnego pieczywa ok. 40g, chuda wędliną i warzywa. Pozdrawiam.