Przekręcanie klamry przy aparacie ruchomym

Dzień dobry. Od 4 miesięcy noszę aparat ruchomy, po każdym przekręceniu klamry aparatu górnego idą do dołu a dolnego do góry. Co powinnam zrobić żeby wróciły do początkowego położenia? Nosić na obecnym rozkręceniu aż aparat się dopasuje czy skręcić go ? Dziękuję za odpowiedz

Witam
:-)
Moja odpowiedź chyba się Pani nie spodoba :-)
To jest pytanie do prowadzącego stomatologa ortodonty.
Jeśli go Pani skręci to leczenie nie ma sensu, a jeśli to "rozkręcenie" przeszkadza to Pani nie wytrzyma bo dyskomfort będzie tak duży.
Osobiście bym z dobę się pomęczył. Jeśli problem będzie trwał, czyli się nie dopasuje aparat/klamra/ Pani ciało, to proszę o telefon do swojego ortodonty.
Pozdrawiam i powodzenia
Bartosz Niedziółka

www.doktorbart.pl

www.extra-dent.pl

Stomatologia Extra-Dent

os. Tysiąclecia 12

61-255 Poznań

tel.: 61 870 10 35

tel. kom.: 602 789 712

e-mail: gabinet@extra-dent.pl