Przekroczenie norm w badaniu pulsoksymetrem

Witam,panie doktorze ,wykonalam badanie pulsksymetrem.Mam duze przekroczenie norm,ktore wynosza:stan obj.komory/aorty wynosi 27,69 i zastawha aorty 5,69.Mam 72 lata,o czym to swiadczy ?,bo ja czuje sie bardzo dobrze......

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zgłosić się z powyższym wynikiem do swojego lekarza. Samo badanie pulsoksymetrem określa stopień wysycenia hemoglobiny tlenem oraz mierzy tętno. Wydaje mi się, że nic poza powyższym nie można określić. Dlatego proponuję udanie się do lekarza aby mógł dokładnie obejrzeć powyższe badanie.