Przekroczona norma leukocytów

Dzień Dobry. Kilka dni temu odebrałem wyniki badań. W krwi okazało się, że mam przekroczoną normę leukocytów, OB wyszło niższe niż norma oraz Badanie RTG wykazało pogłębioną fizjologiczne kyfozę oraz w środkowym odcinku kręgosłupa piersiowego nieznacznie zwyrodnieniowo zaostrzone przednie krawędzie trzonów kręgów TH6-Th9. Mam duże bóle pleców, zdarzają się zawroty głowy oraz częsty ból głowy. Niestety na wizytę do lekarza muszę trochę poczekać.. czy to coś groźnego?

Mam pani trochę mało lat na pogłębioną kyfozę. Sugeruję szybką densytometrię (badanie gęstości kości) i sprawdzenie w krwi poziomu 25OH D3.