Przekroczone normy w badaniu krwi u 7-letniego dziecka

Proszę o interpretację wyników z badania krwi u dziecka 7 letniego napiszę tylko te, któe są przekroczone PDW - 9,1 MPV - 8,8 P-LCR - 15,3 MONO % - 14,2% EO% - 6,9 % BASO% - 1,2% BASO# - 0,07 tys./ul Dodam, ze dziecko miało podaną tydzien przed badaniem szczepionkę. Dziękuję

Witam.Podane odchylenia mogą pojawić się m.in w chorobach pasożytniczych i alergicznych.Interpretacja powinna być jednak oparta o bezpośrednie badanie kliniczne i dokładny wywiad.