Przekrwienia na łydce i stopie

Hej, Od jakiegoś czasu moje nogi w okolicach łydek i stóp przybrały dość nietypową barwę, tak jakby były przekrwione. Nie odczuwam żadnego bólu czy swędu z tego powodu, ale wygląda to dość nieestetycznie i rzuca się ludziom w oczy kiedy noszę krótkie spodenki. Próbowałem kremu E45, ale bez pozytywnych rezultatów. https://drive.google.com/file/d/0B0oZIJC6Ua1IcXRKWkpSTUpRSEU/view?usp=sharing Ta biała plama to odbicie mojego palca przy nacisku. Da się tego jakoś pozbyć? Proszę o pomoc :)

Witam,

Radziłabym zasięgnąć opinii chirurga naczyniowego i wykonać USG Doppler żył kończyn dolnych. Jeżeli lekarz stwierdzi, że są to jedynie popękane powierzchowne naczynia będzie mogła je Pani zamknąć u lekarza dermatologa zajmującego się medycyną estetyczna przy pomocy lasera Cutera.

Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Osipowicz