Przekrwienie gardła i bóle

Mam dosc mocno przekrwione gardlo czuje lekki lecz uporczywy ucisk po prawej stronie gardla,jezyka i gornej czesci szyi tez z prawej strony w miejscu gdzie styka sie z gardlem jestem14 dzien po gastroskopii mam tez dyskomfort czasem lekki bol po prawej stronie przelyku a od dwoch dni mam plamy na jezyku jak na jezyku geograficznym i bialy nalot rano-nie mam goraczki mam lekki bol przy polykaniu sliny po prawej stronie wczesniej mialam wieksze uczucie wysychania

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem podrażnienia wynikającego z przebytej gastroskopii. Niestety w opisie nie podano wyniku gastroskopii, co wyklucza możliwość szczegółowej interpretacji objawów. Mogą być one także wynikiem patologii układu pokarmowego. O szczegółach proszę zatem porozmawiać z lekarzem prowadzącym.