Przekrzywianie główki u 7-miesięcznego dziecka

Dziendobry mam pytanie moj 7miesieczny synek przekrzywia glówke na prawa strone czy to mu minie i trzeba sie wybrac do jakiegos specjalisty a moze jakies cwiczenia moge u niego zastosowac.Ogolnie jak lezy na plecach glowke trzyma prosto najbardziej jest widac jak sie go wezmie pleckami do siebie. Prosze o odpowiedz>

Warto jednak udać się do specjalisty neurologa dziecięcego,aby zbadał dziecko ,ocenił m.innymi czy powodem przekrzywiania głowy nie jest kręcz szyi,który stanowi najczęstszą przyczynę,wówczas należy rozpocząć rehabilitację.
Podkreślam,że nie jest to jedyna przyczyna dla której dziecko przekrzywia głowę.
Przy obecnym u dziecka zezie również mogą wystąpić takie objawy.
Pozdrawiam ciepło

należy skonsultować się z neurologiem, natomiast rehabilitant pokaże Pani jak ćwiczyć synka, żeby napięcie mięśniowe wróciło do normy, pozdrawiam