Przelewanie w brzuchu, ból, biegunki i zaparcia

Dzien dobry, mam problem codziennie rano po brzebudzeniu pojawia sie przelewanie w brzuchu bol, biegunki, zaparcia, Byłam u kazdego mozliwego lekarza na gastroskopi ok, badanie na pasozyty ok, usg jamy ok, mor ok, mocz ok, lipaza ok lamblie ok,crp w normie. Juz nie wiem gdzie szukac pomocy ...lekarz trzyma sie zaparcie jeden ibs, drugi zapalenia błony sluzowej leki bole nie ustaja , nie mam pojecia czy to cos powaznego groznego, moze Pani doktor cos poradzi . Pozdrawiam

Witam
Nie wspomina Pani nic o tym, jaki tryb życia Pani prowadzi.
Czy przeżywa lub przeżywała Pani jakieś stresujące sytuacje?
Jeżeli była Pani ,, u każdego możliwego lekarza”
i nadal nie wiadomo co jest przyczyną Pani bólu brzucha,
biegunek i zaparć, to prawdopodobnie opisane przez Panią
objawy mają podłoże emocjonalne czyli są natury psychologicznej.
Możliwe, że źródłem Pani dolegliwości jest brak snu, przeżywane
emocje, zdarzenie traumatyczne, stres, przemęczenie,
zaburzenia lękowe lub inne zaburzenia o podłożu emocjonalnym.
W takim przypadku najlepszym sposobem dotarcia
do przyczyny i znalezienia właściwego rozwiązania
problemu jest konsultacja z psychologiem.
Gdyby chciała Pani porozmawiać o problemie,
ewentualnie podjąć terapię to zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam serdecznie