Przelewanie w brzuchu, burczenie, zgaga, nalot na języku

Mimo że podstawowe bad.są ok.,mam pełno dolegliwości i źle się czuję,oto one-przelewanie,burczenie,zgaga,odbijanie,załatwianie się tylko poprzez wspomagacze,białożółty nalot na języku,obwisła skóra,zasinienia pod oczami,opuchnięte powieki,ból żołądka ,puchnięcie,cienka skóra,wypadające włosy,gorycz,niesmak w ustach,zmęczenie,tak silne zawroty i cięzkość głowy,że nie mogę ustać na nogach,nadmierne gazy.Od 15 lat prowadziłam słodyczową dietę,mleko,objadanie,b.mocna kawa.Czy to zakwaszenie,candida?

Podaje Pani, że ma 13 lat, a w treści posta, że od 15 lat słodyczowa dieta. Trudno interpretować te informacje. Mnogoćc objawów wymaga dogłębnej analizy dotychczasowo wykonanych badań i badania lekarskiego. Prawidłowe wyniki badań podstawowych nie wykluczają choroby.