Przelewanie w jelitach, luźne stolce i odbijanie po jedzeniu a przyjmowanie leków

Witam od pewnego czasu mam objawy,które mnie niepokoją.wymienię je: 1/przelewanie sie w jelitach, 2/stolce są codziennie inne niż do tej pory.Nie jest to biegunka,ale bardziej luźne 3/odbijanie sie po zjedzeniu czegokolwiek. Będę wdzięczna.Czy wystarczy zrobić badania watropbowe? Nadmieniam,że od roku biorę antydepresanty.Oprócz tego biore leki przeciwnadciśnieniowe i hormon tarczycy. Może to wątroba się buntuje? Będę wdzięczna za sugestie.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę w pierwszej kolejności udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.