Przełyk bez zmian, linia Z regularna, w obrębie zakończenia fałdów błony sluzowej żołądka

Proszę o analizę wyników gastroskopii" Przełyk bez zmian. Linia Z regularna, w obrębie zakończenia fałdów błony sluzowej żołądka. Wpust oraz okolica podwpustowa bez zmian. Dno prawidłowe, w nim treśc śluzowa. Trzon o zaczerwienionej błonie sluzowej i wzmozonej granulacji, podatny na insuflację powietrza. antrum marmurkowato zaczerwienione. Odżwiernik drozny. Opuszka i dalsza część XII - cy bez zmian.

Renata GrzechociĹska

Wynik wskazuje na możliwość zapalenia błony śluzowej. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego w celu włączenia odpowiedniego leczenia.