Przemęczenie, bóle głowy i bladość jako oznaki anemii

Witam,mam pytanie odnośnie interpretacji wyników morfologicznych. Wyniki Hemoglobina 10,3(do normy brakuje 1.7), hematokryt 31,6 (brakuje 5,4), mcv 71,8 (brakuje 8.2),mch 23,4 (brakuje 3,6),RDW-CV 15,4(za duzo o 1.4). Dodam, że przyjmuję hormony na tarczycę (pozion tsh wyszedł w normie, równiez poziom żelaza jest na poziomie 49,5). Ostatnio jestem ciągle przemęczona, mam zawroty i bóle głowy oraz jestem blada. Proszę o informację czy to może być anemia? czy raczej skutki przyjmowania hormonów?
ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wyniki morfologii wskazują na anemię mikrocytarną.
Wskazana suplementacja żelazem (najlepiej jednoczasowo z witaminą C, która ułatwia jego wchłanianie z przewodu pokarmowego).