Przemęczenie, bolesność mięśni a wypadanie włosów

Witam! Od ponad roku budzę się rano przemęczony-odczuwam ból mięśni-głównie nóg w okolicach podudzia i stóp oraz pieczenie po lewej stronie podbrzusza, ból głowy oraz przyspieszone tętno, brak gorączki ale czasem budzę się zlany potem-zgubiłem przez to sporo włosów. W ciągu dnia jest lepiej ale zbyt często jestem mocno osłabiony, spocony i miewam zaparcia lub biegunki oraz bóle głowy. Morfologia krwi, badanie moczu, EKG, prześwietlenie płuc oraz CT głowy w normie. Czekam na wizytę u kardiologa.

Renata GrzechociĹska

Sugeruję wykonać pomiar TSH i poza kardiologiem udać się również do endokrynologa.