Przemęczenie i problemy z koncentracją a wyniki badań hormonów

Witam, Mam 20 lat, od dłuższego czasu jestem ciągle przemęczona, śpię bardzo dużo, mam problemy z pamięcią i koncentracją. Zrobiłam badanie TSH. Czy TSH = 3,57 w moim wieku jest powyżej normy? Do tego FT3=2,85 i FT4=1,14. Czy to może być przyczyną w/w objawów ?

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie są normy danego laboratorium? proponuję udac się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu bedzie można coś więcej powiedziec i odpowiednio nakierowac dalsza diagnostyke/