Przemęczenie, kaszel, nadmierne swędzenie skóry a azs i alergia

Witam, Co prawda nie wydaje mi się zebym teraz miala powiekszone wezly chlonne a le jestem ciagle przemęczona , mam nieustanny kaszel duszności , nie chudne, mam nadmierne swedzenie , zawsze laczylam to z tym ze mam azs i alergie ale to juz staje sie nie mozliwe nikt mi nie potrafi pomóc czy w takim razie moze byc to chłoniak?

Magdalena Mroczek

W znacznej większości przypadków powiększenie węzłów chłonnych wynika z miejscowej reakcji zapalnej lub infekcji. Ważne jest zaobserwowanie czy wystepuja objawy ogólne tj. gorączka >38stopni, poty nocne, utrata masy ciała >10% w ciągu pół roku. Najlepiej będzie lekarz, może być to lekarz rodzinny, zbada palpacyjnie węzły chłonne i oceni stan kliniczny.