Przemieszczający się guzek na jądrze
Witam mam na imię Marcin mam 26 lat mam takie pytanie od kilku lat mam na prawym jądrze babelek jakby z wodą i on się przemieszcza ciezko go złapać w dotyku go boli. Miałem już wizyte u Chirurga i USG jąder po sprawdzeniu lekarz stwierdził że tak ma być że to płyny jakieś tam... Miałem te badanie robione z pare lat temu natomiast do dziś nie ma żdanych zmian. Jedynie 2 jądra robią się w jedną kulę nie wiem czy to przez temparaturę. Bardzo proszę o jakąś opinie z góry dziekuje

MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu
Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki
Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.
Dr n. med. Wojciech Kawiorski
Szanowny Proponuje ponowone USG i konsultację u doświadczonego Urologa lub Chirurga.
Pozdrawiam, dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg