Przemieszczanie się botoksu

Witam. Wstrzyknęłam sobie botoks w czoło oraz kurze łapki, po czym poszłam na zakupy i mierzyłam 3 pary spodni. Zatem doszło do schylania. Teraz boje się, że botox mógł się przemieścić. Proszę o odpowiedź.

Po dwóch tygodniach od wykonania zabiegu jest widoczny pełny efekt. Nie sądzę, żeby przymierzanie przez Panią spodni wpłynęło negatywnie na dzaiłanie toksyny. W przyszłości prosze jednak pamiętac o zaleceniach po zabiegu, szczególnie w czasie 48 godzin.