Przemoc domowa ze strony męża

Mąż od ponad 4lat regularnie pije, po alkoholu jest bardzo agresywny, bije gdzie popadnie,kiedyś złamał mi rękę, przystawia nóż do gardła krzyczy i wyzywa od najgorszych.Ale teraz najbardziej zabolało mnie to, że będąc w 3 miesiącu ciąży pobił mnie tak mocno że poroniłam,ponadto zmusza mnie do stosunku. Nie pozwala na spotkanie z przyjaciółmi Może on ma rację i to ja robię coś nie tak, nie potrzebnie go denerwuje. I zasługuje na to, aby ponieść karę. Proszę o radę i pomoc bo już nie daję rady.

Mgr Ewa Wójcik Psychologia

Szanowna Pani,
bez wzgledu na wszystko nie zasluguje żaden czlowiek ani nawet zwierze na takie traktowanie. Nawet jesli robi Pani coś nie tak, wystarczy przeciez zwrocic zwyczajnie uwagę, nie trzeba krzyczeć ani bić.
Pani mąż jest chorym czlowiekiem i powienien sie leczyc: bije Pania, zmuszanie do stosunku to gwałt, zneca sie nad Pania i przez niego straciła Pani dziecko, prosze uciekac od niego! On nie jest bezpieczny, to co sie dzieje z nim pod wplywem alkoholu jest nie do wybaczenia i zagraża Pani życiu.
Zastanawiam sie czy to jest bezpieczny ojciec dla Pani dzieci?
Prosze to przemyślec. Ojciec rodziny powienien chronic dzieci a nie zabijac i bic ich matkę.
Pomoc dostane Pani na Policji zalożą Pani niebieska kartę.
Ponadto Niebieska Linia i prosze wejsc na poniższy link tam znajdzie Pani potrzebne informacje.
http://www.niebieskalinia.pl/pomoc/gdzie-szukac-pomocy

Prosze sie nie poddawac!
Pozdrawiam serdecznie.

Dzień dobry,

Proszę udać się do Ośrodka Interwencji Kryzysowej /lub Punktu Konsultacyjnego dla Ofiar Przemocy w Rodzinie/ - gdzie uzyska Pani pomoc psychologiczną, prawną, socjalną etc.
Bądź proszę udać się do Poradni Zdrowia Psychicznego, gdzie lekarz (po zbadaniu) - będzie mógł skierować Panią do psychologa / psychoterapeuty.