Przemoc fizyczna i kłótnie w związku

Witam jestem mężatką od 9LAT i za każdym razem jak się koce z mężem on podnosi na mnie rękę a później całą wine zwala na mnie i czuje się bez winy odeszla bym ale nie mam do kogo ani gdzie iść co mam robić w takiej sytuacji

Dzień dobry!

Istnieje wiele miejsc, w których można uzyskać pomoc, kiedy doświadczamy przemocy domowej, np.: Centrum Praw Kobiet, Centrum Interwencji Kryzysowej, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Stowarzyszenie Niebieska Linia itp.

Pozdrawiam!

Witam, bycie ofiarą przemocy ze strony męża, w Pani przypadku przemocy dwojakiego rodzaju: psychicznej i fizycznej jest doświadczeniem bardzo destrukcyjnym, mającym daleko idące konsekwencje, czasami prowadzącym nawet do śmierci- gdyż przemoc domowa nierzadko eskaluje, wymyka się spod kontroli a wtedy może dojść do dramatu. Dlatego wydaje mi się konieczne aby skorzystała Pani z pomocy ośrodka specjalizującego się w pomocy psychologicznej skierowanej do osób w Pani sytuacji. Na stronie internetowej Niebieskiej Lini znajdzie Pani pełen wykaz takich instytucji z danymi teleadresowymi. Zachęcam do jak najszybszego skorzystania z ich oferty. Pozdrawiam