Przemoc fizyczna męża wobec żony - jak sobie z tym poradzić?

Witam ma taki problem udezylem żonę 2 raz i już mi nie chce znać i chce się wyprowadzić przeprasza ja ale to na nic bardzo ją kocham i naszego synka który ma 10lat nie mam siły by be z ich żyć co ja mam zrobić żeby mi wybacza zapisałem się do psychologa bo bez niej i synka moje życie nie będzie istnieć proszę odpis ie co ma robic

Drogi Panie,
przemoc oczywiście powinna zostać wyeliminowana z Państwa rodziny, dlatego ważne, że chce Pan zmiany. Bardzo dobrym krokiem było przyznanie się (głównie przed sobą) do tego, że potrzebuje Pan pomocy i umówienie do psychologa. Proszę szczerze porozmawiać z nim o Pańskich emocjach i przepracować Pańską agresję. Życzę owocnej pracy. Pozdrawiam, Radosław Krąpiec, psycholog