Przemoc fizyczna w związku córki

Mam Problem z corka. Ma 18 lat i bije ja chlopak. Corka zakochana nic se z tego nie robi. To nie Pierwszy raz ze ja uderzyl. Rozmawialam z corka Ale ona krzyczy ze to nie moja sprawa. Nie wiem Co mam robic on ja traktuje ja byle co. Na Sex i spadaj. Co mam robic nie moge jej przekonac by go zostawila. Ona nie mieszka ze mna ma swoje mieszkanie. Prosze o pomoc. Nie chce sie przygladac temu, Bo wiem jak to jest sama bylam kiedys bita przez meza.

Aleksander Ropielewski

Proszę po pierwsze porozmawiać z córką i wyjaśnić jej swoje obawy poparte doświadczeniem. Proszę poszukać pomocy i fachowej porady na stronie www.niebieskalinia.pl gdzie znajdzie Pani telefony do psychologów dyżurnych, którzy mają duże doświadczenia w podobnych sytuacjach i wskażą Pani dużo lepiej niż ja jak postąpić w tej trudnej sytuacji.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski

Witam, martwi się Pani o los córki, sama miała Pani partnera który stosował wobec Pani przemoc. Wpisała Pani miasto Brema, mieszka Pani w Niemczech? Czy ma Pani możliwość skorzystania z porady prawnej? Pani córka jest pełnoletnia, natomiast jest Pani świadkiem przemocy i może zareagować. Przesyłam link do strony gdzie znajdzie Pani informacje jakie ma możliwości jako świadek przemocy: http://www.niebieskalinia.info/index.php/jestes-swiadkiem, natomiast na terenie Niemiec: http://www.cpk.org.pl/plik,175,przemoc-domowa-nie-jestes-sama-dla-kobiet-w-niemczech-pdf.pdf
Pozdrawiam