Przemoc psychiczna a rozwód

Witam, od pół roku nie mieszkam z mężem, bił mnie i obrażał. Obecnie jestem z córka, a syn mieszka z ojcem. Jeszcze nie mamy rozwodu. Jednakże on wciąż przez osoby 3 mnie zastrasza mafią i grozi, że odbierze mi córke. Jestem psychicznie zmeczona tym wszystkim. Nie wiem co mam z tym zrobić i do kogo zwrócić sie o pomoc. Prosze mi pomóc, doradzic...Pozdrawiam.

Jeśli nie ma w Pani okolicy Centrum Interwencji Kryzysowej, o której pisze pani Patrycja, proszę spróbować uzyskać informację w Telefonie Zaufania w Pani rejonie.

Dzień dobry, w pobliżu Pani miejsca zamieszkania musi się znajdować Ośrodek Interwencji Kryzysowej - proszę się tam zgłosić, ewentualnie przedzwonić i zapytać o dalsze kroki postępowania. Pozdrawiam.