Przemoc psychiczna i brak sensu życia

Jestem ofiarą znęcania się nade mną w formie psychicznej oraz odczucia dręczenia fizycznego (nie da się tego wytłumaczyć racjonalnie - bóle w układzie moczowo-płciowo-wydalniczym - upatruję tutaj działania poprzez paranormalne metody). Sytuacja jest nie do zniesienia, z osoby niezwykle optymistycznej powyższe spowodowało zatracanie poczucia własnej wartości do tak wielkiego cierpienia fizycznego, że życie straciło dla mnie sens. Dla czytających zabrzmi jak historia science-fiction. "Trauma"
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Bóle, o których wspomniałaś/eś nie są skutkiem działania żadnych paranormalnych metod. Są one skutkiem przemocy psychicznej. Jej ofiary często cierpią na zaburzenia nerwicowe i/lub depresyjne, które mogą charakteryzować się właśnie bólami w różnych częściach ciała.
Przemoc psychiczna jest przestępstwem - poszukaj pomocy w centrum interwencji kryzysowej. Możesz także zadzwonić na Niebieską Linię (tel. 0 800 120 002, www.niebieskalinia.info
Infolinia Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy).
Pozdrawiam

Dzień Dobry,

Proszę nie zwlekać i podzielić się swoimi trudnymi przeżyciami z psychologiem, który byłby najbardziej pomocny w znalezieniu na nowo sensu życia ( w ramach NFZ-tu lub prywatnie ).

Chcę powiedzieć, że często tam gdzie nie widać obecnie sensu, ten sens się zaczyna...

Życzę tego, czego najbardziej teraz potrzeba,
irena.mielnik.madej@gmail.com