Przemoc psychiczna i leczenie psychiatryczne

2 lata temu założyłam mężowi niebieską kartę (przemoc psychiczna). Decyzja była uzasadniona i pochwalana. dostałam numer Dzielnicowego. Podupadłam na zdrowiu psychicznym i fizycznym ( leki psychotropowe, bradyarytmia zatokowa, kłopoty z oddychaniem, spadek wagi do 45 kilo itp.). Zaistniała sytuacja, że nie chciał wypuścić mnie z domu, wezwał na pomoc moją matkę, ja dzielnicowego. Skończyło się sądownym skierowaniem mnie do szpitala psych., z czym nadal się nie pogodziłam. Jak reagować?Komu ufać?

Witam!
Myślę, że najlepiej poszukać grupy wsparcia, gdzie specjaliści pomogą Pani radzić sobie z sytuacją. Proszę szukać w Internecie. Pozdrawiam

Dzień dobry, zachęcam panią do skorzystania ze wsparcia psychologicznego, informacje na ten temat może pani uzyskać w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej lub innych instytucjach które wskażą miejsca gdzie oferowana jest tego typu pomoc i wsparcie. Pozdrawiam.