Przemoc psychiczna męża wobec żony

witam mąż znęca się psychicznie co by się nie wydarzyło jest to moja wina nawet gdy on to robi i mu nie wyjdzie znajdzie argument żeby mnie oto oskarżyć.szybko wpada w ściekłość i wtedy żadna siła go nie powstrzyma .dużo by opowiadać jest mi wstyd przed znajomymi że nie mam nic do powiedzenia i nie potrafie go odciągnąc gdy się z kimś kłóci a wręcz odwrotnie kończy się na na mnie i ja zostane ukarana nawet gdy sie nie odzywałam.chce odejść myśle jeszcze jak można mu pomóc i sobie chociaż nie

Dzień dobry!

Przede wszystkim proszę pomóc sobie i zgłosić się np. do Centrum Praw Kobiet, Centrum Interwencji Kryzysowej, Poradni Zdrowia Psychicznego, Stowarzyszenia Niebieska Linia czy Ośrodka Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie.

Pozdrawiam!