Przemoc psychiczna w związku a radzenie sobie w nowych relacjach

Witam, Dwa tygodnie temu zakończyłam związek z partnerem, który mnie maltretował psychicznie. Bardzo zależy mi na tym, aby móc ułożyć sobie życie z kimś innym w przyszłości. Boję się jednak, że moje cechy sprawiają, że znowu przyciągnę kogoś podobnego. Będę wdzięczna za informację, gdzie mogę otrzymać pomoc w dojściu do siebie teraz i odzyskaniu władzy nad własnym życiem. Chciałabym móc popracować nad sobą aby uniknąć podobnych związków w przyszłości. Jestem z Kielc.

Dzień dobry,

Proszę znaleźć psychoterapeutę i udać się na konsultację /leczenie/.
Pomoc może Pani znaleźć w np.: Poradni Zdrowia Psychicznego (w ramach NFZ) lub prywatnie. W internecie może Pani znaleźć listę certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (z podaniem miejscowości).