Przemoc w związku a pomoc psychologiczna

Witam mam na imie Kasia i prosze o rade ,bylam w zwiazku 3 lata z facetem po pewnym czasie (okolo roku) zauwazylam ze on nie panuje nad swoimi emocjami gdy sie klocilismy on mowil ze mnie zabije ,obrazal mnie i doszlo do przemocy (duszenie,kopanie ) zdarzylo sie to kilka razy na przestrzeni 2 lat wkoncu powiedzialam dosyc i odeszlam mowilam mu ze nie pozwole sie tak traktowac ale nic nie pomagalo teraz on prosi o szanse i chce sie zmienic i nie wiem co robic i do kogo udac sie po pomoc

Jeśli się Państwo zdecydują na powrót do siebie, warto skorzystać z terapii par w kontekście właśnie przemocy w związku.