Przeniesienie plemników na dłoni

Witam! Zwracam się do Państwa z następującym pytaniem: Moja dziewczyna po doprowadzeniu mnie ręką do wytrysku (miałem na sobie bieliznę - nie było bezpośredniego kontaktu. Jej ręki z moim ciałem. Jej ręka była wilgotna (ale nie mokra), po czym od razu poszła pod natrysk. Prysznic zaczęła od mycia okolic intymnych nie myjąc wcześniej rąk. Tutaj pojawia się moje pytanie - czy jest możliwość przeniesienia plemników do pochwy w ten sposób. Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w ten sposób. Proszę o szczerą i wyczerpującą odpowiedź. Pozdrawiam

Witam! Prawdopodobieństwo ciąży w Waszym przypadku zależy od tego, czy ręka dziewczyny miała kontakt ze spermą. Jeśli tak i dodatkowo mycie pod prysznicem rozpoczęła od okolic intymnych takie prawdopodobieństwo istnieje choć nie jest wysokie. Pozdrawiam!