Przepisanie leków przez kardiologa po EKG i USG serca
Wczoraj po ekg i usg serca kardiolog mi przepisał: areplex 75mg, sobycor 2,5 mg i acard 75mg. Mam je brać każde po 1 tabletce rano. Mam wątpliwość co do sobycoru - w ulotce jest ostrzeżenie- nie brać przy nie leczonej chorobie nadnerczy ( ? guz chromochłonny ?), a w poniedziałek mam mieć sprawdzane z krwi i moczu hormony kory nadnerczy. Łykać sobycor jutro rano, czy się wstrzymać?

KOBIETA, 52 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. Ogólnie rzecz biorąc powinna Pani postępować zgodnie z ustaleniami z lekarzem. Można w tej sytuacji odczekać do uzyskania poniedziałkowego wyniku.