Przepisanie leku Letrox 50 a wynik badania hormonów tarczycy

Mój wynik TSH wynosi 5,480 mlU/l [0,27 – 4,2]. Ft-3: 3,15 pg/ml [2,04 4,04], FT – 4: 1,23 ng/dl [0,93 – 1,71], p/ciała anty TPO 215 [0 - 5,61]. Lekarz przepisał Letrox 50 w dawce 0,5 tabletki przez trzy pierwsze tygodnie a potem całą tabletkę. Po 3 miesiącach kontrola. Czy to odpowiedni lek i w odpowiedniej dawce?? USG tarczycy 2013 bz. pANCA: dodatni. Żadnych objawów nie mam. Żadnych leków nie przyjmuję. Czy trzeba wykonać jeszcze jakieś dodatkowe badania? Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego. Bez badania pacjenta ciężko jest coś więcej powiedzieć.