Przepływowe bóle nogi i mrowienia

Witam serdecznie w połowie marca zaczęły pojawiać się u mnie bóle w lewej nodze pojawiały się one w kolanie w ciągu dnia kilka razy nie pomagały na nie żadne leki przeciw bólowe a dodatkowo były tak jak by przepływowe z kolana na udo piszczel lub staw skokowy często czuję mrowienie w tej nodze Byłam u lekarza przepisał mi wit z grupy B i morfologię mam bardzo dobrą bóle zelżały i nie pojawiają się tak często jak na początku nie mam na nodze żadnego obrzęku czy ich przyczyną może być nowotwór?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę kierować się zaleceniami lekarza badajacego. Bez badania nie można się wypowiedzieć.