Przepływy a konieczność zgłoszenia się na oddział wcześniej niż ustalił lekarz

witam, wczoraj miałam wizytę lekarska i badanie dopplera UA lekarz ustalił termin CC na 29.01 i kazał zgłosic sie dzień wczesniej na oddziale czyli za 6 dni martwia mniej jednak przeplywy ktore wynosza: RI - 0,41 PI - 0,52 S/D - 1,68 HR - 146 bpm a wyniki PS , ED, TAmax i MD sa na minusie a wczesniej były dodatnie czy powinnam sie martwic, ewentualnie zgłosic na oddział wczesniej? to trzecia ciaza a w 1 tez były problemy z łozyskiem ale wtedy lezałam w szpitalu pod kontrola, CC 2 tyg wczes

Witam,
proponowałabym zastosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.
W razie odczuwania jakichkolwiek nieprawidłowości może Pani zgłosić się na oddział wcześniej.
pozdrawiam