Przeprowadzony zabieg marsupializacji gruczołu Bartoliniego

Witam. Dnia 02.08. 2016 roku miałam przeprowadzony zabieg marsupializacji gruczołu bartoliniego. Czuje się bardzo dobrze po zabiegu nic mnie nie bolało wystąpiło jedynie drobne plamienie które po kilku dniach ustapilo. Zostały założone szwy rozpuszczalne. W jakim czasie szwy Rozpuszcza się? Czy mogę uprawiać juz sex?

Szwy rozpuszczalne wchłaniają się w zależności od materiału, z którego zostały wykonane w okresie od 7 do nawet ponad 60 dni. Nie można tego ustalić tu na portalu. Wie to Pani lekarz. Blizna wytworzy pełną siłę w ciągu sześciu tygodni od zabiegu. Proszę stosować się do zaleceń lekarza.