Przepuklina a cięcie cesarskie

Witam Serdecznie 1.10.2013 urodziłam dziecko przez cc juz w czasie ciąży zobaczyłam kulke nad pępkiem okazalo się że to przepuklina 14.10.2014 miałam założoną siatkę chciałabym 2 dziecko. w jaki czasie od operacji mogę zajść w kolejną ciążę. Dziękuje z góry za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że należy poczekać aż minie połóg a co do operacji aż wszystko ulegnie zagojeniu. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Lekarz określi odpowiedni czas do czekania.