Przepuklina a usunięcie migdałków z powodu częstych angin

Witam mam pytanie odnosnie dziecka 3,5 letniego, dziecko ma miec niedlugo usuniete migdalki z powodu czestych angin, do tego okazalo sie ze pojawila sie przepuklina. Laryngolog zaproponowal zeby zrobic 2 zabiegi pod jedna narkoza. Czy mam sie zgodzic? Obawiam sie ze bedzie to zbyt duze obciazenie dla tak malego dziecka. Z gory dziekuje za odpowiedz.

Nikt się nie zgodzi na wykonanie 2 zabiegów jednoczasowo, w różnych częściach organizmu w trybie planowym. To nie jest zabieg ratujący życie i ze względów proceduralnych raczej niemożliwe