Przepuklina krążka międzykręgowa

na poziomie l4 -l5 przepuklina krążka międzykręgowego tylna-centralna 5mm i boczna obustronna z impresją na worek oponowy i korzenie nerwowe wynikTK. niemogę pracować fizycznie jest mi słabo i mam zawroty .leki nie pomagają co mnie czeka/ .Dorota

Trzeba z tym wynikiem udać się na konsultację najlepiej do neurochirurga. Taki stan może wymagać leczenia operacyjnego.

Lek. Tomasz Stawski

Szanowna Pani - tego typu zmiany w kręgosłupie - na wysokości l4-l5 - nie wyjaśniają zawrotów głowy. Proponuję konsultację neurologa
Dr n. medycznych Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg,gastrolog, Kraków