Przepuklina krążka międzykręgowego i zniesienie fizjologicznej lordozy szyjnej a konieczność operacji

przepuklina tylno-boczna lewostronna krązka międzykręgowego C5-c6.Uogólnione zmiany zwyrodn., osteofity.Zniesienie fizjologicznej lordozy szyjnej. Czy bez operacji można leczyć taki przypadek?

Witam,

Wskazaniem do operacji są występujące objawy neurologiczne. Jeżeli takich nie ma powinno się podjąć wszelkie kroki, aby operacji uniknąć. Proponuję znaleźć fizjoterapeutę w swoim mieście, który po wywiadzie i badaniu będzie mógł Pani zaproponować postępowanie rehabilitacyjne, które będzie się opierało na współpracy Pani osoby z fizjoterapeutom.