Przepuklina kręgosłupa i bóle kręgosłupa

Moja teściowa cierpiała na przepuklinę kręgosłupa. W sumie leży od miesiąca w łóżku. Niedawno wyszła ze szpitala po operacji. Bólu w okolicach kręgosłupa nie czuje, ale generalnie nie ma sił na nic. Jak leżała w domu i w szpitalu to prawie nic nie jadła, a jedynie zażywała leki przecibólowe. W chwili obecnej mało je, nie ma sił, a jak coś zje to od razu z niej "wychodzi". Co mamy zrobić? Co jej dawać jeść żeby przywrócić jej prawidłową pracę żołądka, czy jelit?

Ale Pani teściowa wymaga dokładnej diagnostyki co jest podłożem jej stanu klinicznego. Takie zaburzenia w pracy jelit, słabość i apatia raczej nie mają nic wspólnego z przebytym zabiegiem. Proszę w tej sprawie zwrócić się na konsultację do lekarza rodzinnego. On po badaniu wyjaśni przyczynę tego stanu. Być może ma on podłoże psychogenne.