Przepuklina kręgosłupa szyjnego u 23-latki

Witam, Mam 23 lata i problemy z kręgosłupem szyjnym, mianowicie rok temu zdiagnozowano przepuklinę. Po serii zabiegów dolegliwości w postaci cierpnięcia lewej ręki ustały. Od 3 tygodni zaczęłam ćwiczyć na orbitreku plus ćwiczenia siłowe (ciężarki na poczatek bardzo slabe - 2kg) i dolegliwości powróciły. Czy to tylko zbieg okoliczności czy te ćwiczenia mogły spowodować uszkodzenie?Proszę o odpowiedź, czekam na wizytę u lekarza a trochę się martwię. Pozdrawiam, Ewa

Renata GrzechociĹska

Witam.
Przed wykonaniem ćwiczeń w Pani przypadku należy zawsze skonsultować się z trenerem. Dolegliwości mogły nawrócić na skutek wykonywanych ćwiczeń siłowych.
Pozdrawiam