Przepuklina kręgów szyjnych u 43-latki

mam 3 przepuchliny kregow szyjnych luszczyce stawowa nie moge ruszac glowa na boki dretwieje mi lewa reka jak przechyle glowe do tylu co robic z miesiaca na miesiac jest coraz gorzej .

Aleksander Ropielewski

Objawy jakie Pani opisuje są bardzo niepokojące, jednakże mało specyficzne dlatego sugeruję kontakt z reumatologie, który w oparciu o badanie będzie w stanie zaproponować najbardziej prawdopodobne rozpoznanie i właściwe leczenie.