Przepuklina kresy białej a ćwiczenia

Witam. Mam przepuklinę kresy białej. 10.12.15 mam wizytę u chirurga plastyka. Przepuklina jest nad pępkiem jakieś 5,5 cm i pod pępkiem ok 2 cm, na szerokość dwóch palców. Jestem po dwóch cesarkach i chyba od tego to mam. W pracy dźwigam różne rzeczy. Ćwiczyłam mięśnie brzucha ale lekarz mi zakazał gdyż tym pogarszam przepuklinę niż poprawiam jej stan. Czy przepuklina może się powiększyć? Chce ćwiczyć ale nie mogę. A co byłoby gdybym zaszła w ciąże po operacji przepukliny?

Proponuję wstrzymać się ze wszystkimi pytaniami do czasu wizyty u chirurga plastyka! To on , po zbadaniu , wystawi opinie!!! Ja , bez zbadania nic nie jestem w stanie powiedzieć konkretnego!!! zż