Przepuklina kresy białej a wskazania do operacji u dziecka

witam mój2,5 latni synek ma przepuchline kreski białej(1,1mm) ,chciałam zapyta czy w tym przypadku jest konieczna operacja ?czy jest szansa ze mu sie to wchłonie ?

Raczej to pomyłka, chyba 1,1cm a nie mm bo tak mikroskopijnej nie da się wybadać palpacyjnie a nawet w USG. Jeżeli wrota mają 1cm to do operacji po konsultacji chirurga dziecięcego

Witam , bez zbadania nie jestem w stanie odpowiedzieć! Proszę zaufać chirurgowi dzieciecemu , ktory obserwuje dziecko,bada je i proponuje obserwację lub ew. leczenie! z.żurawski