Przepuklina L4/L5 do zachyłka korzeniowego lewego i impresja na korzeń L5

Witam. Od 2 lat cierpiałem na bóle w odcinku lędźwiowym. W trakcie leczenia lekami przeciwbólowymi i przeciwzapalnymi, rehabilitacją, ćwiczeniami, masażami ozonowymi i innymi sposobami nic nie przyniosło większych efektów. Po zrobieniu prywatnie rezonansu wyszła przepuklina L4/L5 do zachyłka korzeniowego lewego i impresją na korzeń L5. Mam wiele objawów bólowych min. mrowienie i drętwienie lewej nogi, słabe mięśnie nóg. Proszę o wskazanie najlepszego rodzaju operacji dla powrotu do zdrowia

W tej sprawie na pewno trzeba udać się bezpośrednio do neurochirurga, który po bezpośrednim badaniu, analizie obrazów NMR zadecyduje o dalszym sposobie postępowania, rodzaju ewentualnego leczenia operacyjnego i wszystko to Panu wyjaśni.